У Криму партизани оголосили “полювання” командира РФ, який керував ракетним ударом по Вінниці. Фото

У Криму партизани оголосили “полювання” командира РФ, який керував ракетним ударом по Вінниці. ФотоПартизани в Криму оголосили полювання на військового злочинця, який наказав ударити ракетами по Вінниці 14 липня. Анатолій Варочкін командує окремим дивізіоном підводних човнів ЧФ РФ, з одного з яких, за однією з версій, і були запущені ракети, які забрали життя понад 20 мирних жителів Вінниці.

Голову воєнного злочинця Варочкіна українці оцінили у 15 тисяч доларів. Оголошення про винагороду за ліквідацію окупанта або інформацію про нього з’явилися на території окупованого українського півострова, пише “Інсайдер”.

“У Криму оголосили полювання на командира окремого дивізіону підводних човнів ЧФ РФ Анатолія Варочкіна. Саме він наказував обстрілювати Вінницю крилатими ракетами. 15 000$ за ліквідацію. Так оцінили”, – зазначено в повідомленні.

Судячи з опублікованих фотографій, партизани пропонують винагороду за інформацію про капітана 1 рангу Варочкіна, або за його ліквідацію. Адреса проживання воєнного злочинця, який наказав вдарити по Вінниці, партизанам вже відомий. Він живе (або зареєстрований) у Севастополі, на вулиці Юмашева у квартирі 108. Місце проживання злочинця вже позначено листівками .

Нагадаємо, 14 липня Росія завдала ракетного удару по Вінниці: 23 особи загинули і близько 117 поранено. Згодом кількість жертв зросла до 24: 16 липня стало відомо, що одна з поранених жінок померла у лікарні.

Серед загиблих – щонайменше троє дітей. Доля десятків людей досі невідома: вони вважаються зниклими безвісти, але, за даними рідних, на момент удару перебували в районі епіцентру вибухів.

Пізніше стало відомо, що окупанти били по Вінниці високоточними ракетами, їх запускали з корабля біля мису Фіолент у Криму. Також були названі імена військових РФ, які запустили ракети по Вінниці, серед них – Анатолій Варочкін.