Bci чekaлu щo ЗCУ niдymь нa Xepcoнщuнy, a myт panmoм…! Xлonцi, БPABО! Biдвoювaлu mepumopiї maм дe нixmo нe чekaв

Українські військові звільнили кілька сіл на Ізюмському напрямі.Не Херсонщина: ЗСУ завдали контрудару на іншому напрямку, відвоювавши території
Збройні сили України, всупереч очікуванням контрнаступу на Херсон, завдали удару на іншому напрямку, відвоювавши у ворога раніше захоплені ним території . Йдеться про Ізюмський напрям, де українські військові звільнили кілька населених пунктів . Про це пише блогер Олег Шарп на своєму Telegram-каналі .

За словами аналітика, контрнаступ української армії на вказаному напрямку став можливим у тому числі за рахунок перекидання частини російських військ із Ізюму до Херсонської області.

“Всупереч очікуванням контрнаступу в Херсонській області Україні вдалося досягти успіху зовсім на іншому напрямку: ЗСУ ліквідували барвінківський виступ і змогли звільнити кілька сіл на Ізюмському напрямку. Багато в чому це стало можливим за рахунок перекидання росіянами частин з-під Ізюму до Херсонської області для посилення оборони” , – Сказано в повідомленні. Раніше про контрнаступ українських військ на Ізюмському напрямі повідомив військовий аналітик Руслан Левієв. Експерт відзначив успіхи 93-ї бригади “Холодний яр”.