“Я вже на небі”: пoмeрлa блогер Віра Бочкур, яка боролася з тяжкою хворобою разом із сином. фото

Інтернет видання litera з посиланням на 24tv.ua повідомляє.Український блогер Віра Бочкур упродовж чотирьох років боролася з раком товстового кишечника. Проте хвороба виявилася сильнішою. 30 липня 2022 року стало відомопро смерть Віри.

Померла блогер Віра БочкурНа момент смерті їй був 31 рік. Блогер із Кропивницького найбільше хотіла жити і за всіх невтішних прогнозів лікарів вірила, що так і буде. Але у цій жорстокій боротьбі перемогла смерть.

“Якщо ви читаєте це повідомлення, то, на жаль, трапилося найгірше… Я завжди думала, що так багато скажу в останній посаді, але коли я почала розуміти, що це може статися скоро, всі слова наче вилетіли… Я хочу щоб ви запам’ятали мене завжди усміхненою, щасливою, сильною і красивою, як на цьому фото”, – написала Віра.

Я хочу, щоб ви жили тут і зараз, цінували життя, зберігали одне одного, любили Бога всім серцем, не забували говорити “дякую” і ніколи не здавалися! Обіймаю вас серцем і хочу сказати вам спасибі! Завдяки вам, я прожила найкрутіші 4 роки життя, хоч спочатку так багато мені не давали! Я вірю, що мій блог був вам корисним. Я вже на небі,
– звернулася Віра до читачів.

Віра лікувалася разом із синомУ 2018 році у сина Віри – Максима діагностували рак, була ймовірність того, що потрібна пересадка печінки. Тоді малюкові було лише 5 місяців. Віра готувалася стати донором і під час обстеження дізналася про свій діагноз – рак товстого кишечника з метастазами в печінці.

Тоді була впевнена, що це помилка, не могла повірити у це. Але згодом діагноз підтвердився. Коли лікарі говорили, що треба розпочати негайне лікування, Віра відмовлялася, говорила, що потім, бо головне – вилікувати сина. Але часу зволікати не було. Блоггер почала боротися за життя разом із сином.

Боротьба Максима тривала 10 місяців, він одужав. Незабаром йому виповниться п’ять років. Але страшна хвороба забрала його матусю, він уже ніколи не зможе її побачити.