“Oркu нoсятьcя з nовнuмu вiд cтрaхy штaнaмu”: у Нoвiй Кaхoвцi ворожий склад раптово здійснив “жест доброї волі” – феєрверк від бoєпрuпaсiв які там були вuднo за десятки кілометрів

У тимчасово захопленій Новій Каховці на Херсонщині 5 серпня прогримів вибух на складі з боєприпасами російських військ.Перелякані окупанти в паніці шукають тих, хто надає інформацію про їхні склади.Про це Управління стратегічних комунікацій ЗСУ повідомило в Мережі.

“В Новій Каховці пролунав потужний вибух. Пряме влучання в черговий склад “гуманітарки”. Орки носяться по всьому місту з виряченими очима і повними від страху штанами”, – йдеться в опублікованій інформації.

“Йдуть постійні шмони і перевірки місцевих. Шукають панічно тих, хто надає інформацію, а воно не працює, бо орків ненавидять майже всі. І куди б вони вчергове не сховали своє лайно, його знайдуть і знищать!” – наголосили в Страткомі ЗСУ.Нагадаємо, протягом 4 серпня на півдні України ЗСУ ліквідували 39 окупантів, знищили три їхні склади з боєприпасами та чотири ЗРК С-300.