Тарифи на газ і тепло, в Раді прийняли несподіване рішення: «Ось тобі і вплив олігархів…» Вони взагалі збожеволіли…

Владимира Путина позвали в Армению. Его ответ убил всех73-летняя Алла в купальнике: не для слабонервныхВладимир Путин принял решениеВ 2023 году погибнет эта супердержава: его предсказание уже сбываетсяЧас назад: Россия горит…Вот главный враг косточки на ногеТарифи на газ і тепло, в Раді прийняли несподіване рішення: «Ось тобі і вплив олігархів…» Вони взагалі збожеволіли…
shumakАвтор: shumak11.08.2022

Верховна Рада не підтримала встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло протягом дії воєнного стану
Як повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, «За» були лише 220 нардепів, пише Politeka.net.«Рада не прийняла законопроект у другому читанні та відправила на доопрацювання зі скороченими строками», — повідомив Гончаренко

810 сентября страшно будет выйти на улицу: коснется каждого
Додамо, що законопроект має на меті запровадження мораторію на підвищення цін та тарифів на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, а також закріплення гарантій та компенсації різниці в тарифах суб’єктам ринку.

Верховна Рада

«Ось тобі і вплив олігархів і фінансових груп на депутатів…», «Куди підвищувати? У мирний час увесь час заборгованість зростала за тепло та газ. У війну взагалі платити перестануть, бо багато хто зараз не має роботи або не отримує вчасно заробітну плату», «Не факт, що опалення взагалі буде або буде але мінімальне….», — коментують рішення Ради користувачі соцмереж.

Додамо, що українців вже готують до «надскладної» зими.

«Опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Для цього у нас є всі передумови. Але ми повинні відвикнути жити взимку з відкритими вікнами і обігрівати вулицю», — попереджав раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.