“Єта руsкий горад как он пасмел”: реакція Пєскова на приїзд Зеленського до Херсона: відповідь Кремля показали росЗМІ

Візит Зеленського до звільненої Херсонщини став несподіваним для Кремля – Пєсков відмовився від коментарів для російських ЗМІ.Візит президента України до звільненого Херсона через три доби після втечі російських військових став сюрпризом для російської пропаганди та влади РФ. У соціальних мережах росіян охопило обурення, оскільки візит Зеленського до Херсона став черговим символом військових успіхів України та безсилля Москви. dialog.uaУ Кремлі розгубилися і не змогли оформити заяву у відповідь.

Російські журналісти звернулися за коментарем до Пєскова, який також не зміг підібрати виразних слів та позначити позицію Москви – спікер Кремля відмовився від коментарів, повідомляє “Маяк“.“Ми залишаємо це без коментарів”, – заявив він і додав, що в Кремлі досі вважають український Херсон територією РФ.

У соціальних мережах користувачі заявляють, що Зеленський ще раз продемонстрував слабкість РФ та особисто Путіна, оскільки прийняв ризики та приїхав до Херсона, який досі перебуває у зоні дії російської артилерії.Путін досі жодного разу не відвідав фронт і, як пишуть користувачі соцмереж, “ховається в бункері”

.