“Вони всі пішли на небо…” Тільки зараз стало відомо, що бійці тероборони вийшли проти ворога з одними лише автоматами та коктейлями Молотова і полягли

1 березня в Херсоні сталася трагедія в Бузковому парку: російські окупанти розстріляли з важкої техніки бійців територіальної оборони, які вийшли проти ворога з одноми лише автоматами та коктейлями Молотова. Тоді загинули близько 30 захисників міста, які намашалися зупинити танкову колону військ РФ. Їхні тіла дуже довго залишалися в парку. Про це з Херсона повідомляє кореспондент OBOZREVATEL Андрій Жигайло (щоб подивитися фото та відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Дуже довго тіла лежали в Бузковому парку. Їх змогли забрати, коли туди прийшли священики і фактично руками збирали рештки тіл”, – розповів журналіст. Зараз встановлено особи 17 загиблих тероборонівців, їхні могили ідентифіковано, кажуть правоохоронці. Нині у Херсоні тривають слідчо-оперативні дії, поліцейські оглядали місце вбивства росіянами оборонців міста.

Бузковий парк в майбутньому може стати меморіалом. Зараз там встановлено хрест на пам’ять про тероборонівців, яких розстріляли військові РФ. “Пішли на небо бійці тероборони Херсона”, – сказано на ньому.