Передова! Петро Порошенко і не підозрює, що його знімають на камеру. Дивіться, що витворяє ВІДЕО

Порох у Бахмуті. Донецька область )А може то ВІДЕОмонтаж (щоб подивитися ВІДЕО, пролистайте до низу)Нагадаємо, Порошенко сьогодні у Фейсбуці повідомив про наступне:“Три бригади. Два фронтових населених пункти. Десятки приємних і надзвичайно інформативних зустрічей із воїнами 25-ої, 80-ої та 24-ої бригад.

«Слава Україні!» від сміливців-цивільних, які ні за що в світі не хочуть лишати свої понівечені рашистами міста, і понад усе чекають на перемогу.Продуктивний день на Сході, завдяки якому я ще раз переконався: Збройні Сили України — найкращі.Їм ми завдячуємо життям. І ми маємо робити все, аби зробити їх ще сильнішими.У фронту ще багато потреб: автівки, бойові машини, дрони, якісні засоби зв’язку. Домовилися з хлопцями про нові зустрічі на фронті вже найближчим часом із новими «смаколиками» для них і для перемоги.

ГО Справа Громад віддає кожну вашу гривню на придбання усього необхідного нашим військовим. А ми з Мариною та Фонд Порошенка на кожну вашу гривню додаємо одну свою. Так ваш внесок подвоюється.Вірю в перемогу, вірю в Збройні Сили і у вільну Європейську Україну!