Ердоган починає війну? Війська на кордоні – Путіну доповіли: нове вторнення. Що відомо?

Вчора президенту Росії Володимиру Путіну передали, точніше повідомили, що найближчим часом Туреччина планує провести наземну військову операцію в Сирії, – повідомляє Телеграм-канал, відомий своїми інсайдами із Кремля “Генерал Службы Внешней Разведки”.

Ні про терміни, ні про плани Путіна не повідомили, просто від імені президента Туреччини передали не заважати. Сам Путін аж ніяк заважати Ердогану в Сирії і не збирався, у нього і вдома справ повно.

Учора в режимі відеоконференції президент Росії провів щорічне засідання Ради з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини. По суті саме засідання – найчистіша профанація, а ефірний час Путін використав для заяв.

Щодо мобілізації президент спробував заспокоїти громадськість, заявивши, що “необхідності для держави в цьому на сьогоднішній день ніякої”. Тут звичайно Путін лукавить, вказуючи, що потреби немає саме на сьогоднішній день, а на січень чи лютий наступного року необхідність є, але навіщо ж засмучувати співвітчизників передчасно. Вказавши єдину користь від СВО-придбання нових територій, президент, правда не пояснив, що самі придбання тимчасові, а їхня втрата веде до громадянської війни та розпаду країни. Права людини, на думку Путіна, створені для того, щоб руйнувати суверенітет, фактично процитувавши Оруелла “Війна це світ, свобода це рабство, незнання сила”.