Всім Приготуватись! Екстрене Звернення Байдена – Українцям Увага: Заключна Фаза Війни. Почалось!

У лютому розпочнеться нова вирішальна й, можливо, заключна фаза війни. Так правильно охарактеризував новий період у війні президент США Джо Байден. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов. Загалом багато хто попереджає про те, що Росія готує новий наступ на лютий.

Жданов зазначив, що для того, аби охарактеризувати нинішній період війни, можна привести слова Джо Байдена. Він сказав, що наступна фаза війни – вирішальна й завершальна – контрнаступальна операція ЗСУ. Однак Росія перед тим спробує відновити свій наступ.

“Це те про що говорив і наш Головнокомандувач, і Західна розвідка. Росіяни готують 200-тисячне угруповання, щоб спробувати відновити наступ. І я думаю, що з розгромом цього угруповання, на що в нас є всі шанси, далі піде вже контрнаступальний період у веденні цієї війни, – зауважив військовий експерт.

Він додав, що говорити про те, наскільки швидким і якісним буде цей контрнаступ важко сказати. Треба буде дивитись, як пройде спроба росіян відновити наступальну операцію. За словами військового експерта, головне завдання ЗСУ – готуватись до відсічі можливого наступу Росії. Це цілком імовірний наступ, бо вони спробують. Їм треба використати цей шанс, який для них останній. Якщо ми розгромимо їх і зведемо нанівець цей шанс, далі буде легше.

Як він зазначив, ЗСУ ні в якому випадку не потрібен зустрічний бій. Треба бути в найбільш вигідній позиції. А це оборонна операція. До речі, в нас дуже великий досвід. Як сказав наш Головнокомандувач, ми можемо впевнено вести оборонну операцію нині.