Bетеран 00С Гетьман про катаsтрофу у Брoварaх: “Це не вuпадковість, це ніщо інше як …”Відео

Військовий експерт Гетьман не вірить у помилку пілота та наполягає на тому, що трагедія сталася внаслідок диверсії.Основна версія аварії вертольота у Броварах – – це диверсія, вважає ветеран АТО, військовий аналітик Олексій Гетьман.За його словами, версії з банальною помилкою пілота або “раптовим” збоєм в електроніці не варто розглядати всерйоз, оскільки вся техніка, яка знаходиться у ДСНС України, проходить ретельний техогляд, причому регулярно.

“Припустити, що гелікоптер, на борту якого перебував міністр Монастирський, був не підготовлений, летів незрозуміло з яким екіпажем, теж неможливо. Там усі досвідчені пілоти”, – таку думку висловив Гетьман.За словами військового експерта, найбільш імовірною причиною катастрофи є диверсія.“Це дуже тривожні сигнали. Інцидентом має займатися насамперед СБУ. Коли ми втрачаємо міністра внутрішніх справ, випадково якось не віриться”, – стверджує він.

На його думку, співробітникам СБУ необхідно ретельно перевірити версію з навмисним зовнішнім впливом на гелікоптер, а також перевірити, хто міг бути для цього завербований ворогом.