Ситуація критична: аномальні снігопади накрили Польщу, двоє загuблuх, 300 тисяч людей без світла

У Польщі розпочалися аномальні снігопади, стихія накрила ще кілька країн Європи.Польщу спіткала негода. У країні зафіксовано аномальні снігопади. Внаслідок великої кількості опадів є жертви. Як повідомляє Еuronews, через негоду на дорогах загинуло 2 людей. У той же час 300 тисяч людей залишилися без електрики. У країні затримки поїздів, а рятувальники здійснили понад 2600 виїздів.politeka.net

При цьому дуже часто ремонтним бригадам важко дістатися місця аварії через стан транспортних шляхів. Найбільш критична ситуація спостерігається у Малопольському, Підкарпатському та Люблінському воєводствах.

Крім того, негода зачепила й інші країни. Наприклад, у Сербії, Боснії, Чорногорії, Косово та Албанії йдуть зливи. Опади вже призвели до збільшення рівня води у місцевих річках.

Поблизу Тирани місцева енергетична компанія була змушена відкрити шлюзи на переповнених водосховищах. Це спричинило затоплення сільськогосподарських угідь.В Албанії ситуація настільки складна, що там до ліквідації наслідків негоди підключено військових. Також наголошується, що у багатьох районах впала температура, в результаті дощ змінився снігом, що спричинило пошкодження електромереж. Є й проблеми із питною водою. Десятки людей уже евакуювали.