Щойно! Все горить. В окупованому Перевальську сталися вибухи на базі росіян ВІДЕО

У тимчасово окупованому Перевальську зафіксовано вибухи на базі окупаційних військ РФ.Відео опублікували у соціальних мережах та Telegram.Про вибух на військовому об’єкті росіян, стало відомо сьогодні, 28 червня, близько 10-ї години ранку.Повідомляється, що вибухи сталися у місці розташування особового складу російських окупаційних військ у Луганській області.

Зазначається, що дим підіймається не над складом з боєприпасами, а в місці де перебувають самі окупанти.Повідомлення про вибухи та поранених окупантів у Перевальську, червень 2022.Інформацію про вибухи на базі російських загарбників підтверджують місцеві окупаційні пабліки.

Повідомляють про велику кількість поранених з боку особового складу окупаційних військ Росії.Також місцеві мешканці пишуть у соцмережах, що зараз на місце події приїжджає велика кількість машин швидкої допомоги.Тимчасово окуповане місто Перевальськ Луганської області, розташоване за 60 км від нинішньої лінії фронту.Перевальськ — українське місто, у Алчевському районі Луганської області. Колишній адміністративний центр Перевальського району. Наразі одне з міст, окупованих РФ.