Теж хочуть взяти “участь у цій битві”! Те що поляки роблять для українців, не передати словами

У Польщі вирішили взяти приклад із литовців, які раніше зібрали 5 млн євро на “Байрактар” для ЗСУ, і також розпочали збирати кошти на “турецьку пташечку”.У Польщі хочуть допомогти українцям якнайскоріше вибити російських окупантів, яких Путін кинув вбивати мирних людей і бомбити міста.Про це повідомив польський журналіст Славомір Сераковський, котрий і запустив збирання.

Він розповів, що надихнувся литовцями, які за короткий час (за 3,5 дні) пожертвували аж 5 мільйонів євро на придбання турецького ударного безпілотника для України.“Литовці вмить зібрали кошти і компанія, яка виробляє Bayraktars, вирішила подарувати один Україні, а зібрані гроші використати для допомоги населенню. Пізніше те саме повторилося з наступними трьома! Тепер настала наша черга”, – зазначив він.Сераковський закликав поляків не спостерігати пасивно за тим, як росіяни вбивають українських дітей та руйнують чергове міста.

“Давайте візьмемо участь у цій битві. Давайте скинемося на найефективнішу зброю!” – йдеться в описі збору.Журналіст хоче зібрати 4,5 мільйона злотих. Збір триватиме ще 30 днів.Станом на зараз вже зібрано 27 237 злотих.

Джерело