Суд виніс вирок організаторам “п’яних вечірок” – Батьки хотіли заставу, але суд вирішив, що хлопці підуть під цілодобову варту

Андрія Ярину та Ярослава Домбровського – організаторів “п’яних вечірок” взяли під варту. Вийти під заставу їм не вдасться.“Блогери” залишаться під вартою до квітня“Блогери” залишатимуться під вартою щонайменше до 1 квітня 2023 року. Відповідне рішення Шевченківський райсуд Києва ухвалив 3 лютого.Що відомо про підозрюванихАндрію Ярині – 19 років. Він – з Хмельницької області. Стверджує, що офіційно не працевлаштований ніде. Підозрюваний відкидає звинувачення у зґвалтуванні та цинічно намагається перекласти свою провину на дівчат. Що ж, тепер у нього буде час подумати над своїми вчинками.

Ярослав Домбровський навчається у Тернополі.Прокуратура наполягала не дозволяти заставуНа утриманні Ярини під вартою наполягає прокуратураПідозрюється у розповсюдженні відео порнографічного характеру. Він з хлопцями знімали відео дівчат у непритомному стані, далі розповсюджували у телеграм-каналі. Підозрюваний можепереховуватись, може знищити речі та документи, які потрібні слідству, – заявив один з прокурорів.

Окрім того, сторона звинувачення просила не відпускати підозрюваного під заставу.Окрім того, прокурор зауважив, що Домбровський мав речовину, схожу на наркотики. Водночас це – необхідно довести.Скандал з “п’яними вечірками” – головнеПравоохоронці 1 лютого провели обшук в організаторів так званих “п’яних вечірок”. Вони публікували у мережі ганебний контент. На фото та відео дівчат накачують алкоголем та, ймовірно, снодійним, а тоді – кривдять. Зокрема, непритомними та оголеними показують у мережі. Своїми злочинами хлопці хизувалися у мережі.