У Росії поскаржилися на “найпотужнішу атаку ЗСУ”: в Бєлгороді нібито збили ракету ВІДЕО

Вибухи в Бєлгороді, які прогриміли в ніч проти 3 липня, в Росії назвали “найпотужнішою атакою Збройних сил України” за час так званої “спецоперації”. “Українську ракету” нібито було збито ППО.Так, російський експерт Борис Рожин у своєму Telegram-каналі заявив про “найпотужніший масований обстріл ЗСУ”. За його словами, вночі працювала ППО, проте її “виявилося замало” (щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).

Рожин заявив про «найпотужніший масований обстріл ЗСУ»
У свою чергу Telegram-канал “Бєлгород №1” визнав, що російські сили ППО збили українську ракету, що летіла до певної військової цілі, через що вона приземлилася в цивільній зоні. Одне з відео, оприлюднене каналом, зафіксувало момент вибуху снаряда ще в повітрі.

“Публікуємо відео, що багато пояснює, від читачки з вулиці Щорса. Вона зняла, ймовірно, збитий у небі об’єкт, а за кілька секунд – вибух на землі. Так (можливо, від уламка збитого об’єкту) спалахнув будинок на Маяковського”, – пише “Бєлгород №1”.Водночас на одному з фото руйнувань було помічено уламок російського ЗРПК “Панцир–С1”, якого немає на озброєнні ЗСУ.

Наслідки розриву снаряда «Панцир-С1» у БєлгородіУламок снарядуУнаслідок падіння снарядів на місто було зруйновано вісім приватних будинків, три багатоповерхові будинки та шість автомобілів. Місцева влада повідомила про трьох загиблих і чотирьох поранених. З епіцентру вибухів проведено евакуацію.Повідомляється також, що по всьому Бєлгороду розкидано уламки снарядів, що розірвалися.

Постраждалий автобус у БєлгородіНаслідки вибухів у БєлгородіПостраждала будівля в БєлгородіДим над Бєлгородом

Джерело