Мapшpyтка. Поблизу водія жiночка poкiв 65, бypмoчe pociйcькoю: “Нє дaдyт нiкaк Данбacy жить. Чєгo тyдa лєзть. Людeй yбівaть..” Мapшpyткa зyпинuлacь…

Луцьк. Маршрутне таксі зупинилось, щоб забрати пасажирів.Серед них хлопчина у старому камуфляжі з величезною дорожньою сумкою.Обличчя втомлене, але щасливе. Видно, що їде додому.

Простягає водієві 3 гривні за проїзд.— Хлопче, те що ви робите для нас ціни немає. Забери гроші.А мамі на подарунок маєш?Боєць усміхнувся:— Все добре. І мамі і сестричці купив.— Дивись. Якщо потрібно, не соромся!

Їдемо. За водієм сидить жінка років 65, ніби про себе, але щоб всі чули бурмоче російською:— Не дадут никак Донбасу жить.Чего туда лесть.Людей убивать..Маршрутка зупиналась. Водій відчинив двері, зайшов до салону, взяв незадоволену пані під руку простягнувши 3 гривні.

— Шановна, мені здається, що ви сіли не в ту маршрутку. Нам з вами не по дорозі.І дуже ввічливо спровадив її з салону. Повернувся до пасажирів і ніби виправдовуючись, сказав:— У мене син загинув на Донбасі, а в дружини серце не витримало…

Джерело