“3мушенuй вaм nовідомuтu, що Михайла Єфремова більше нeмaє з намu, він “нaклaв нa сeбe рyкu”- Кушанашвілі

Шоумен і критик Отар Кушанашвілі заявив, що як людини Михайла Єфремова, який вчинив смертельне ДТП, не стало в той же вечір, коли артист на своїй іномарці врізався у фургон Сергія Захарова.

Шоумен Отар Кушанашвілі вважає, що актора Михайла Єфремова , який вчинив в п’яному угарі страшне ДТП в Москві, через що загинув водій Сергій Захаров, немає серед нас. Критик висловився, що ввечері 8 червня актор зробив самогубство. Про це повідомляє “Російський Діалог“.Кушанашвілі зізнався, що щиро любив Єфремова за його акторський талант, однак зараз все заслуги Михайла Єфремова ніщо в порівнянні з тим, що зробив артист 8 червня. “Про моральність говорити пізно: Єфремов ВБИВ ЛЮДИНУ. Він уже в пеклі, йому звідти не вибратися до кінця днів, і він повинен сидіти.

Я говорю про це без будь-якої зловтіхи”, – заявив Кушанашвілі. Він згадав, як одного разу випивав з Єфремовим. Доза, випита актором, була воістину “кінською”. Кушанашілі вважає, що сьогодні потрібно знайти і тих, хто в день трагедії пив разом з Єфремовим. Шоумен також допустив, що 8 червня актор міг вживати і наркотики. Отар Кушанашвілі заявив, що Єфремова більше немає: в день ДТП сталося вбивство і самогубство.

“Вбивство і самогубство – ось що трапилося того вечора” , – заявив Кушанашвілі. Він пригадав спільні з Єфремовим зйомки в Києві. Тоді в розмові актор сказав шоумену фразу з “Макбета” про те, що “Життя – це повість, розказана ідіотом”. Кушанашвілі додав, що в вечір смертельного ДТП Єфремов перекреслив не тільки життя сім’ї загиблого Захарова, а й “закінчив” своє життя.

“Життя виявилася повістю, написаної кров’ю вбивцею, але вона значила дуже багато для хлопця, якого він убив і якого пережила старенька мати, яку до останнього тримали в невіданні, боячись, що і її вб’є вже мертвий Єфремов” , – висловився Кушанашвілі.