“В реанімації рятують”: Кадuрова oтруїлu сnецслужбu РФ через його змову з Прuгожuнuм nротu nyтінa – розnух до невnізнання

Вже кілька тижнів ходять чутки про здоров’я лідера Чечні 46-річного Рамзана Кадирова. Схоже, що у путінського поплічника проблеми із нирками.Про це пише видання Bild, посилаючись на інформацію колишнього віце-прем’єра Чечні Ахмада Закаєва, який нині проживає у вигнанні. За його словами, Кадиров привіз до Чечні світила з Об’єднаних Арабських Еміратів, оскільки не довіряє московським лікарям.

За останні кілька місяців Рамзан Кадиров сильно додав у вазі, він виглядає дуже похмурим, а у своїх відео часто не може розплющити очі. Про чеченського диктатора навіть жартують, що його розпирає від влади.

Своє припущення про те, що насправді відбувається з Кадировим, висловив виконувач обов’язків дипломатичного представника Ічкерії Ахмад Закаєв.За його словами, до Чечні на запрошення Рамзана Кадирова прибув доктор Ясін Ібрагім М. Ель-Шахат з ОАЕ. Він є головним лікарем урологічного відділення у лікарні Бурджіл в Абу-Дабі та має більш ніж 40-річний досвід в лікуванні нирок.Ясін Ібрагім М. Ель-Шахат нещодавно прилетів до Грозного, і Кадиров нібито саме тому не зміг бути присутнім на промові Путіна 21 лютого у Москві.

Про недугу Кадирова заговорили також через зовнішній вигляд глави Чечні, що різко змінився. У Мережі звернули увагу на те, що він за дуже короткий термін сильно поповнів і виглядає не дуже добре.

Невзлін уточнив, що Кадиров міг бути отруєний. ” Кадиров явно не довіряє російським лікарям. Є підстави. Мої джерела кажуть, що нирки – симптом отруєння, саме цього боїться Кадиров, який надто багато нажив ворогів серед генералів, які мають доступ до розробок ГРУ”, – повідомив підприємець . У середині лютого, що примітно, Кадиров повідомив про отруєння своєї дуже близької особи, командира спецназу “Ахмат” Апти Алаудінова. \Той нібито отримав лист державною поштою, який був просякнутий якоюсь отруйною речовиною. “Кадировець” вижив, хоча потрапив до лікарні.

Проблеми з нирками, безперечно, пояснювали б роздуте тіло лідера Чечні, зазначає видання.Те, що Кадиров час від часу виглядає енергійним і рухливим, приписують вживанню ним стимуляторів. Кажуть, що тепер чеченський диктатор залежить від цих та інших ліків.