У Сергіївці на Одещині попрощалися із жертвами ракетного удару РФ: дівчинка залишилася без батьків. Фото

У понеділок, 4 липня, у селищі Сергіївка Одеської області попрощалися з чотирма загиблими внаслідок влучення російської ракети в багатоповерховий житловий будинок. Вмить через воєнні злочини росіян без батьків залишилася дитина.Усі загиблі мешкали в одному під’їзді. Про це повідомляють кореспонденти “Суспільного”, які побували на похороні

Сусідка загиблих, яка прийшла провести вбитих росіянами в останню путь, розповідає, що внаслідок ракетного удару загинула подружня пара Сергій та Галина Ромащуки. У них лишилася маленька дочка.“Дівчинка, яка теж ходила на йогу з нами і співала пісні, сьогодні залишилася без батьків. Як їй тепер жити? Чому ця Росія хоче нас окупувати, хоче нас вбивати? Чому? Я не розумію”, – розповіла жінка.

Інша жінка, яка знала загиблих, дуже тепло про них відгукується. За її словами, усі вбиті росіянами люди були з її під’їзду. Сама вона тієї трагічної ночі перебувала на дачі, і тільки це дозволило зберегти їй життя.“Це, напевно, найскладніший похорон, бо загинув хлопець, який допомагав своїй коханій дівчині, з якою вони жили, допомагав її дітям, просто свята людина. Батьків ось зараз поховали, вони були релігійними людьми. Все життя жили, працювали на благо всім людям”, – говорить про загиблих сусідок.Загиблих поховали на цвинтарях у селах Біленьке та Широке Білгород-Дністровського району Одеської області.