Офіс президента прокоментував відео з розстрілом українського військового

Глава ОП Андрій Єрмак прокоментував відео на якому російські військові розстрілюють беззбройного українського військовополоненого після слів «Слава Україні».На опублікованому Сергієм Стерненком відео український військовий, котрий потрапив у полон, стоїть без зброї і курить сигарету. Після того, як боєць каже «Слава Україні», російські загарбники розстрілюють полоненого зі словами: «Да ты ж су*а. Сдохни, су*а».За словами Андрія Єрмака, такі злочини росіян – це приклад їх національної нікчемності та слабкості.

«Воєнні злочини культивуються на росії. І відбілюються їх пропагандою та міфами про “нацистів”. Вбивство людини, яка потрапила в полон – ще один приклад цього. А ще – це приклад їх національної нікчемності та слабкості. За кожен такий воєнний злочин буде розплата. Ніхто не зможе сховатися від неї», – заявив глава ОП. Де і коли було зняте відео – поки невідомо.

Нагадаємо, що це не перший задокументований злочин росіян проти військовополонених українців. У ніч проти 29 липня 2022 року на території колишньої виправної колонії в селищі Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області пролунав вибух.

Там загарбники утримували в полоні українських військових, зокрема й оборонців Маріуполя та цивільних.