Я думав таке буває тільки в кіно… я думав, що людина не може так спокійно і гідно дивитися в обличчя смерті.. знати, що твій останній момент прийшов і прийняти рішення піти гідно…

“Я думав таке буває тільки в кіно… я думав, що людина не може так спокійно і гідно дивитися в обличчя смерті.. знати, що твій останній момент прийшов і прийняти рішення піти гідно… піти на власних умовах… піти зі слова на вустах, які ти сам обрав… зробити, не поспішаючи, останню затяжку, вимовити гасло і померти… я думав, що так вмирають тільки герої в кінематографі… тепер я знаю, що таке гідність… справжня гідність справднього українського героя…”, – так описав жахливу подію, яка сьогодні сталася на окупованих територіях відомий банкір Сергій Фурса.

Російські загарбники стpamuлu полоненого українського військового, після того, як він сказав “Слава Україні”.Відео цього звірства оприлюднили в мережі, однак з етичних міркувань ми не можемо його поширити. Слід зазначити, що кадри – особливо жорстокі.

У Зеленського відреагувалиНа чергові звірства окупантів вже відреагували в Офісі Президента. Глава ОП Андрій Єрмак наголосив, що воєнні злочини культивуються у Росії, а пропаганда відбілює їх міфами про “нацистів”.Вбивство людини, яка потрапила в полон – ще один приклад цього. А ще – це приклад їх національної нікчемності та слабкості,– сказав чиновник.

Він запевнив, що за кожен такий воєнний злочин буде розплата.Активісти Сергій Стерненко та Ігор Лаченков просять у Twitter максимального розголосу, аби російську жорстокість побачив весь світ. Наголошують, що захисник повинен отримати Героя України посмертно.