Стало відомо ім’я полоненого воїна ЗСУ, якого pосійські окупанти розстpіляли за слова “Слава Україні!”

“Його очі, голос і те, як він курив сигарету”: сестра впізнала брата, розстріляного окупантами за слова “Слава Україні!”Стало відомо ім’я полоненого воїна ЗСУ, якого російські окупанти розстріляли за слова “Слава Україні!” й зняли цей цинічний злочин на відео.

У беззбройному Героєві, котрий різко відповів озброєному терористу з лав ЗС РФ, українка впізнала свого брата.Але поки особистість військовослужбовця зберігають у таємниці. Про це повідомила локальна продюсерка BBC World Софія Кочмар-Тимошенко у Facebook.“Впізнала. Перевірила. Сестра каже: “100 відсотків – це мій брат. Це його очі, голос і те, як він курив сигарету”, – написала вона.

За її словами, українка попросила почекати, поки вийдуть на зв’язок побратими воїна “з нуля”. Також сестра загиблого захисника додала, що хоче побути біля його матері.

“Слава Герою!” – написала Софія Кочмар-Тимошенко.

Нагадаємо: 6 березня Україну сколихнуло відео вбивства окупантами беззбройного українського військовослужбовця. Російські воєнні злочинці вистрілили у бійця після того, як він відмовився зняти шеврон із форми та промовив слова “Слава Україні!”.

Джерело