Терmінoвo! 0гoлoшeнa грошова вuнагoрoдa за імена y6uвць нашого військового: сума пoстiйнo збільшується…

У понеділок, 6 березня, Україну та весь світ сколихнуло відео страти окупантами беззбройного українського військового. Воєнні злочинці РФ вистрілили у захисника через його слова “Слава Україні!”.У мережі одразу з’явилася реакція на звірства росіян. Українці вже оголосили грошову винагороду за імена вбивць полоненого.

Зокрема, український адвокат та військовий Масі Найєм оголосив у Facebook про винагороду тому, хто назве ім’я вбитого. Однак під його постом з’явилися пропозиції віддати гроші тому, хто назве ім’я вбивці.Найєм запропонував за ім’я загиблого воїна 1000 доларів.

“1000$ за ім’я того, кого застрелили росіяни після слів “Слава Україні”. З достовірними доказами, що це він. Впевнений, що під цим постом ще долучаться люди. Маємо знати ім’я. З повагою до того українця”, – написав Найєм.У коментарях публіка відразу заявила, що дасть і 1000 доларів, і 5000 євро, хто розкриє ім’я окупанта, що вчинив це звірство.

“1000$. Від мене теж. А ще 10 000 за імена нелюдів, які розстрілювали”, “За дупу або життя воєнного російського вбивці, можна платити”, “Герой не буде забутий, але і цю н*волоч треба знайти”, – і подібне пишуть українці.

На момент написання статті загальна сума винагороди за імена вбивць українського героя становила близько 20 тисяч доларів. До того ж вона постійно зростає.Зазначимо, після появи цього відео хештег “Слава Україні!” очолив світові тренди Twitter. За кілька годин його використовували десятки тисяч разів.На момент написання статті загальна сума винагороди за імена вбивць українського героя становила близько 20 тисяч доларів. До того ж вона постійно зростає.

Зазначимо, після появи цього відео хештег “Слава Україні!” очолив світові тренди Twitter. За кілька годин його використовували десятки тисяч разів.