У Львівській області російська ракета впала у житловій зоні, загинули люди: відомі перші деталі

Завали розбирають, під ними ще можуть бути люди.У Золочівському районі Львівської області під час масованої російської атаки вночі 9 березня ракета окупантів впала у житловій зоні. У результаті чотири людини загинули, розбір завалів триває. ТСН

Про це повідомляв мер Львова Андрій Садовий із посиланням на голову Золочівської громади, а також голова Львівської ОВА Максим Козицький.Унаслідок атаки сталася пожежа. Вогонь знищив три житлові будинки, три автомобілі, гараж і кілька господарських будівель. Наразі пожежу вже загасили.У результаті ворожого обстрілу загинули чотири людини – двоє чоловіків і двоє жінок. Завали розбирають, під ними ще можуть бути люди.

“У момент падіння ракети вони перебували у себе вдома. Завали ще розбирають. Під ними можуть бути інші люди. Вічна пам‘ять тим, кого цієї ночі ми втратили назавжди. Це дуже боляче. Співчуття рідним загиблих”, – написав Козицький і закликав не ігнорувати повітряну тривогу.Андрій Садовий додав, що, за попередньою інформацією, дрони та ракет в бік Львова.

“Ворог біситься. Поранений російський ведмідь загнаний в пастку. Успіху на фронті у них не було вже давно. Тому обирають безглузду хаотичну стрілянину по всій Україні. Стріляють будь-куди, бо в них тут всюди вороги. Кожен, хто має хоч трохи здорового глузду, совість і відчуття справедливості є ворогом для цієї недоімперії”, – написав мер Львова.