росія ракетою вбила батьків та зятя: донька загиблих на Львівщині зі сльозами розповіла про трагедію

російські окупанти в ніч проти 9 березня ракетою обстріляли село Велика Вільшаниця Львівської області. Терористи вдарили по житлових будинках та вбили дві родини у власних помешканнях. Про це повідомляє львівський телеканал NTA.

На місце трагедії приїхала дочка однієї із родин, які загинули через ракетну атаку. Вона в одну мить втратила батька, матір та чоловіка сестри. Жінка збирає речі на місці зруйнованого будинку та розповідає, що її батьки переїхали з міста до села, бо вважали, що там безпечніше.

“Оля, сестра, подзвонила та каже, що телефонували з поліції та сказали, що нема пів будинку. Коли я приїхала сюди, розбирали завали. Я бачила своїх батьків”, – каже донька загиблих Ольга.З двох родин вижили тільки собаки. Вони і досі бігають по руїнах та шукають своїх господарів.

“Біля одного із собак знайшли тіло господаря. Він сидів біля чоловіка”, – каже місцевий житель, який допомагав рятувальникам розбирати завали.Одна з тварин не відходить з місця трагедії та досі охороняє речі своїх господарів.“Це собака моїх мами і тата. Вона лежить на тій ковдрі, якою накривались мої батьки”, – каже Ольга.

Жителі села кажуть, що чули дуже сильні вибухи. Згодом вони побачили пожежу. Староста села каже, що на території населеного пункту немає ніяких ні інфраструктурних, ні військових об’єктів.