Біля Бaхмyтy загинула вiйcькoвa: Чoлoвiк ніс її на рyкaх до мeдикiв дeсятки кiломeтрiв, але на жaль нe вpятyвaв…

Тетяна Фесенко, надзвичайно відважна українка, яка 24 лютого пішла служити разом із своїм чоловіком у розвідку.

На жаль, під Бахмутом вона загинула від прямого потрапляння ворожого снаряду у бліндаж. Її коханий чоловік був поряд та отримав важку контузію, проте ще майже три кілометри разом із друзями ніс дружину на руках, намагаючись врятувати її життя.У Гостомелі під Києвом прощатимуться із загиблою під Бахмутом Тетяною Фесенко з позивним “Мурка”, пише “ТСН”

Захисниця служила разом з чоловіком, який написав, що його жінка стала ангелом. Разом з тим він згадав про їхню спільну доньку, яка тепер буде виховуватись без матері.Про загибель військової повідомила волонтерка Юлія Кухова, а про прощання – Влад Логвиненко.Відомо, що Тетяна Фесенко з позивним “Мурка” загинула 5 березня на війні з російськими окупантами під Бахмутом. У жінку, яка перебувала в окопі, потрапив снаряд. У цей час її чоловік отримав контузію, проте доповз до коханої й 2,5 км ніс її разом із кумами до пункту евакуації.

Гостомельчанка пішла на фронт захищати Україну з першого дня війни, 24 лютого. Вона добровільно воювала у розвідувальному батальйоні пліч-опліч зі своїм чоловіком.Захисниці було 30 років.У 2014 році Тетяна познайомилася з майбутнім чоловіком, проте незабаром Володимир пішов на фронт добровольцем. Після повернення з АТО пара одружилася й у них народилася донька. Жили вони у Мостищах на Київщині, а три роки тому переїхали у столицю.

24 лютого Тетяна та її чоловік відправили свою дитину з рідною їм людиною за кордон і дали їй нотаріальну довіреність на випадок того, якщо обидвоє загинуть, щоб вона могла законно удочерити їх 8-річну дочку.“Я втратив свою красуню, найкращу у світі дружину та матір нашої доньки. Вона стала ангелом, який буде дивитися на мене та нашу доньку, та завжди буде поруч у наших сердечках. Я обов’язково зустрінусь з тобою, моя кохана Мурочка”, – написав у соцмережі Володимир.