Браво Джонсон! Ми вже і не надіялися на таке: Щойно прийнято рішення щоби з дня на день в Україну було доставлено якомога більше…

Британія найближчим часом передасть Україні ще десять самохідних артилерійських установок та дрони-камікадзе.Про це повідомили в офісі британського прем’єра Бориса ДжонсонаюЧергову партію військової допомоги Джонсон анонсував під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

За словами прем’єр-міністра Британія, 10 САУ та дрони-камікадзе надійдуть до України «найближчими днями і тижнями».«Президент Зеленський виклав поточну ситуацію в Україні та останні просування Росії, а прем’єр-міністр проінформував про нову військову техніку Великої Британії, включно з 10 самохідними артилерійськими установками і барожуючими боєприпасами (дрони-камікадзе – ред.), які надійдуть найближчими днями і тижнями», – йдеться у повідомленні.

Борис Джонсон також наголосив, що світ підтримує Україну, а ЗСУ здатні відвоювати територію, захоплену російськими окупантами.Також уряд Великої Британії виділить Україні ще 1 мільярд фунтів стерлінгів (приблизно 1,2 млрд доларів) для забезпечення ведення наступальних операцій.