“Буду сильна і кохаю назавжди”: Аліна Михайлова написала зворушливий допис про “Да Вінчі”

Аліна Михайлова – керівниця медичної служби “УЛЬФ” й кохана Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла – написала зворушливий пост, присвячений загиблому Героєві. Дівчина обіцяє, що буде сильною.

Героя України Да Вінчі поховали на Аскольдовій могилі 10 березня. Воїн загинув зі зброєю в руках біля Бахмута, пише 24 Канал.Михайлова зізналася, що не може прийняти втрату коханого й не приймає. “Да Вінчі” й Аліна провели разом 6 шалених, цікавих, щасливих, складних, яскравих років. Михайлова зауважила, що таких емоцій та відчуттів люди іноді не проживають за 40-річне життя.

Зі сварками і криками, і з мандрами, довгими розмовами про наші великі плани, фразами “ти єдина в батальйоні, хто не підпорядковується моїм наказам! переводься куди хочеш!” та фразами “нам головне пережити цю війну і далі будемо з тобою жити нормально, давай просто протримаємося”, – розповіла Аліна.

Дівчина наголосила, що не хоче писати про свій біль.

“Да Вінчі” завжди залишав коханій записки

Аліна розповіла, що “Да Вінчі” завжди залишав вдома або відправляв коханій записки з написами “Будь сильна”. Михайлова зауважила: вона залишається та буде сильною. Щоб Да Вінчі там, де він зараз, зміг сказати: “Зай, охр*ніти, ну ти змогла і це”.Михайлова зізналася, що пише щодня звіти у телефоні для “Да Вінчі”. Зокрема, згадує, скільки разів була у нього на могилі й кого бачила там з друзів або знайомих.

“Я залишаюсь, попри певну лють на тебе, сильною. Хоча кожного цього клятого безтолкового дня, ввечері, в нас дома – я розбиваюсь на друзки. І кожного ранку я знову збираюсь. Заради тебе і того, щоб тобі за мене не було соромно. Щоб я ні в кого не викликала жалості. Щоб ти не помилився в тому, що я твоя сильна Аліна”, – додала Михайлова.

Аліна наголосила: сильною була не вона, а “вони”. Але тепер частина цього “вони” назавжди – на Аскольдовій могилі.“Життя “Да Вінчі” було на війні”Михайлова додала, що все життя “Да Вінчі” було й завершилося на війні. Вона не змогла забрати коханого з цієї війни. Однак їй пощастило стати для “Да Вінчі” опорою, підтримкою, іноді страшним нервотрьопом, але й великим шаленим коханням.

“Для мене велика гордість знати цю велику людину дійсно краще за всіх в цьому світі. Не тільки як командира “Да Вінчі”. Але й як того самого мого Діму. Я кохаю тебе. Назавжди”, – написала Аліна.Вона додала, що ніколи не повірить та ніколи не прийме, що вони більше не зустрінуться.