Митники Польщі затримали українців відкрили їх багаж і не повірили своїм очам ФОТО

Співробітники Сілезького управління національних доходів виявили готівку на суму понад 800 000 злотих у багажі чотирьох українців. Через те, що мандрівники не повідомили про ці гроші, їх оштрафували на величезну суму.

В аеропорту Катовіце-Пижовіце співробітники митної та податкової служби Сілезького управління національних доходів (KAS) перевірили багаж мандрівників рейсу з Кутаїсі (Грузія) до Катовіце.

Вони дуже здивувалися, коли виявили там мільйони гривень.Їхню увагу привернули кілька одиниць багажу, де митники натрапили на цікаву знахідку.Четверо подорожувальників перевозили готівку на загальну суму 7 мільйонів гривень, що після перерахунку становить понад 800 тисяч злотих.“Багаж належав українським громадянам, які перетнули зелений пояс “немає про що повідомляти”, — каже Міхал Каспжак, речник Палати податкової адміністрації в Катовіце.

Мандрівники пояснили, що за ці кошти мають купити нерухомість. За приховування інформації про перевезення понад 10 тисяч євро, офіцери оштрафували мандрівників на загальну суму понад 62 тисячі злотих.Податківці у Польщі нагадують, що особа, яка має при собі готівку на суму не менше 10 тисяч євро, повинна задекларувати ці кошти компетентним органам держави-члена, через яку вони в’їжджають або залишають Європейський Союз, і зробити їх доступними для контролю з боку цих органів.

“Зобов’язання щодо декларування готівки вважається невиконаним, якщо надана інформація є неправдивою чи неповною, або якщо готівка не була доступна для перевірки”, — наголошує Міхал Каспржак з Сілезького KAS.